Uwaga podczas importowania hurtownia odzieży dla dzieci w Chinach

Odzież Polska jest dziś sporo osób decyduje, ale biorąc pod uwagę cenę chińskiej odzieży nadal faworytem. Przed zyski z taniej chińskiej odzieży, właściciele sklepów często wprowadzić handlu w dużych ilościach. Oto kilka uwag podczas importu hurtownia odzieży dziecięcej Chiny.

W tym artykule chcemy dać przeczytać notatkę głównie z hurtownia odzieży importowanych chińskich dzieci w Internecie.

Znajdź wiarygodnych źródeł

Wszelkie elementy są znalezieniu dobrych połączeń hurtowych w obu modelach, jakości, a przede wszystkim ceny są świetne. Obecnie nie jest trudne, aby znaleźć ubrania dla dzieci hurtowych hurtowych Chin przez sieć, ale gdzie handel można ufać związek? Należy pamiętać, że oszustwa w Internecie jest teraz bardzo od tego, na pierwszy handlu to jest czas? Sourcing agencję w słynnej strony w trybie offline. Taobao.com, alibaba.com, tmall.com, paipai.com … to jest 4 strony e-commerce w Chinach w pełni sprzedaży towarów, tanie ubrania dla dzieci, piękna i różnorodności modeli, które trzeba odniesienia. Ponieważ ta strona jest w Chinach, więc powinieneś dostać do narzędzia tłumaczenie Google lub ze względu na język, wiesz, w trybie offline!

Produkty Zamówienie

Ponieważ elementy te są sprowadzane z zagranicy, bardziej są więc zdjęć on-line rzeczywistych próbek produktów, aby upewnić się, że istnieją różnice. Należy pamiętać, weź pod uwagę ilość produktu obrazek i wybierz stronę internetową, która jest zaangażowana jest prawdziwy obraz. Inną tajemnicą dla Ciebie jest, aby nigdy nie wprowadzić odzież próbki luzem na początku wprowadź spróbować tylko jedną próbkę (zazwyczaj 1 odzież dziecięca towarzyszył wystarczającej wielkości próbki i próbki 5-10 opcje .

Dowiedz się politykę hurtową

Wprowadź Internetowa Hurtownia ryzykowne, dlatego warto dokładnie zrozumieć politykę od dostawców hurtowych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak polityka transportowa, realizacja polityki, rozliczeń i zmiana płatności wyglądać? Towar z Chin często przedsiębiorcy wymaga 50-70% zleceń płatniczych, a po otrzymaniu towaru będzie zapłacić zaległe należności. Zamówienia również nie zawsze przychodzą na czas, a błędy w ubrania, umieścić złych dealerów produktu … wszystkie kłopoty, które zmuszają do zmiany dostawy … pamiętaj, aby telefon, e-mail i każdej komunikacji szybko rozwiązać wszelkie problemy, które pojawiają się siostry!

Sprawdzić Zamów

Po wysłaniu zamówienia, ponownie sprawdzić linię, każda pozycja, ilość, kolor, rozmiar ubrania wyglądają jednak dobrze, uniknąć nieporozumień i oszustwa. Wprowadź online dzisiaj bardzo powszechne, artykuły w nadziei, że to pomoże w sklepie!