Jeśli interesuje Cię rynek obuwniczy, możesz zobaczyć, mimo że Chiny zmagają się z ostrą konkurencją ze strony krajów z całego świata. Jednak Chiny są nadal głównym rynkiem eksportowym obuwia na świecie. Jeśli więc chcesz importować buty z Chin do Polski, jakiego doświadczenia potrzebują handlowcy? Natychmiast zapoznaj się z artykułem, aby uzyskać odpowiedź!

Sprawdź specyfikacje produktu

Zdecydowana większość dostawców obuwia w Chinach wytwarza produkty według specyfikacji wymaganych przez kupujących. Dlatego powinieneś zrozumieć ten czynnik, aby określić dokładną jakość produktu, który chcesz importować.
Lista chińskich specyfikacji obuwia, z którymi hurtownicy muszą się zapoznać, chwytając hurtownika, obejmuje:
Surowce: filc, zamsz, tkanina, …
Pełny kolor Pantone.
Materiał klocków.
Materiały do ​​wewnątrz i na zewnątrz.
Grubość podeszwy.
Rozmiar i stopień antypoślizgowości.

O minimalnej ilości zamówienia

Często chińscy producenci obuwia proszą o minimalną ilość zamówienia, od 1000 do 2000 par. Małym firmom często trudno jest kupić małe ilości obuwia. Dlatego muszą dopasować ilość do producenta, aby wprowadzić minimalną ilość do 50 par na próbkę.
Dobrą sugestią jest to, że możesz łączyć zamówienia, które możesz powiązać z właścicielami sklepów / handlowcami, aby zapewnić wystarczającą minimalną liczbę produktów. Następnie możesz zapytać o modele, specyfikacje, rozmiary. Z jednej strony nie będziesz się bać importu podrobionych towarów, z drugiej będziesz miał odpowiednią ilość butów.

Sposoby zakupu hurtowego obuwia w Guangzhou (Chiny)

W rzeczywistości nie wszyscy handlowcy mogą udać się do Chin po buty. Dlatego w niektórych przypadkach możesz importować produkty online za pośrednictwem niektórych witryn internetowych, takich jak Lisa88, Mofayichu, Chenxifushi, … Są to renomowane witryny internetowe zamawiające obuwie w Chinach. Możesz dowiedzieć się więcej i dokonać wyboru.

Więc zakończyliśmy dzielenie się doświadczeniami z importu obuwia z Chin do Polski w celach informacyjnych. Nie wahaj się skontaktować z nami pod poniższym adresem, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu hurtowego obuwia Guangzhou.